Talmed - Policealna szkoła medyczna Bielsko-Biała

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ

2018-11-14

REKRUTACJA ZIMA 2019

Rozpoczęto rekrutację na BEZPŁATNE kierunki w policealnej Szkole medycznej sesja ZIMA 2019

* Asystentka stomatologiczna

* Opiekun medyczny

* Technik sterylizacji medycznej

* Technik BHP

* Technik masażysta

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły !

2018-10-29

BĄDŹ ATRAKCYJNY ZAWODOWO, ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY!

Ostatnie dni rekrutacji  na bezpłatne kierunki !

- Technik sterylizacji medycznej

- Higienistka stomatologiczna

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uzupełnić wykształcenie lub zdobyć nowy zawód!

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś! Zapraszamy!

2018-06-30

WOW NOWOŚCI !!!

Policealna Szkoła Medyczna dla naszych Słuchaczy przygotowała ofertę bezpłatnych szkoleń, kursów !!!

Dla wszystkich kierunków - Pierwsza pomoc przedmedyczna

Dodatkowo dla kierunków:

- Opiekun medyczny - Aspekty psychologiczne i etyczne w opiece paliatywnej nad chorym i jego rodziną

- Asystentka stomatologiczna - Dezynfekcja sprzętu medycznego i postępowanie z odpadami medycznymi w gabinecie

stomatologicznym

- Higienistka stomatologiczna - Profilaktyka próchnicy-lakowanie i lakierowanie zębów

Słuchacze otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN

2018-06-30

Rok szkolny dobiegł końca, ale tegoroczni absolwenci naszej Szkoły jeszcze zdają egzaminy państwowe.

2017-11-04

Kursy i warsztaty, webinary !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kursy, warsztaty, oraz wykłady on-line.

Dedykowane wyłącznie: Opiekunom Medycznym, Opiekunom osób starszych, niepełnosprawnych.

Więcej informacji - na stronie  www.opiekunmedyczny.pl

2017-08-25

W dniu dzisiejszym ukazaly się wyniki egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Jeszcze dwa miesiące temu tak wyglądały zmagania Naszych Słuchaczy na egzaminie...

... a dzisiaj wszyscy Nasi Absolwenci świetnie zdali egzamin, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, jednocześnie otrzymali dyplomy uprawniające do wykonywania wybranego zawodu.

Zdawalność na wszystkich kierunkach kształcenia wyniosła  100%.

Średnia wyników z  egzaminu teoretycznego -  83%, a egzaminu praktycznego - 98%
Z ogromną przyjemnością gratulujemy i dziękujemy Państwu za doskonałe przygotowanie do egzaminu.
Wyrazy podziękowania składamy również Naszej wspaniałej Kadrze pedagogicznej za perfekcyjne przygotowanie Naszych Absolwentów do egzaminu

2017-06-09

Zobacz nasze pracownie szkolne

Kliknij obrazek i zobacz nasze pracownie szkolne.

2016-08-26

Dziś ukazały się wyniki państwowego egzaminu zawodowego.

WSZYSCY PRZYSTĘPUJĄCY DO EGZMINU ABSOLWENCI naszej Szkoły ZALICZYLI EGZAMIN Z WYNIKIEM POZYTYWNYM!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Państwu za wyśmienite przygotowanie do egzaminu.
Dziękujemy  wszystkim Nauczycielom i Opiekunom zajęć praktycznych i praktyk zawodowych za wspólną pracę w roku szkolnym 2015/2016 oraz zaangażowanie w realizację wszystkich zajęć przygotowujących naszych Słuchaczych  do egzaminu państwowego.