Talmed - Policealna szkoła medyczna Bielsko-Biała

2019-04-03

REKRUTACJA WIOSNA 2020 ROZPOCZĘTA

Ucz się bezpłatnie!

Nie zwlekaj - zapisz się już dziś!

Wybierz  kierunek, zapisz się online i zdobądź wymarzony zawód!

WYŚLIJ PODANIE

2019-03-01

Szkolenia medyczne!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia medyczne

Dedykowane: Pracownikom ochrony zdrowia, Opiekunom Medycznym, Opiekunom osób starszych, niepełnosprawnych,

oraz Asystentkom i Higienistkom stomatologicznym

Więcej informacji - na stronie  www.szkola.talmed.eu/szkolenia-medyczne

2017-08-25

W dniu dzisiejszym ukazaly się wyniki egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Jeszcze dwa miesiące temu tak wyglądały zmagania Naszych Słuchaczy na egzaminie...

... a dzisiaj wszyscy Nasi Absolwenci świetnie zdali egzamin, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, jednocześnie otrzymali dyplomy uprawniające do wykonywania wybranego zawodu.

Zdawalność na wszystkich kierunkach kształcenia wyniosła  100%.

Średnia wyników z  egzaminu teoretycznego -  83%, a egzaminu praktycznego - 98%
Z ogromną przyjemnością gratulujemy i dziękujemy Państwu za doskonałe przygotowanie do egzaminu.
Wyrazy podziękowania składamy również Naszej wspaniałej Kadrze pedagogicznej za perfekcyjne przygotowanie Naszych Absolwentów do egzaminu

2017-06-09

Zobacz nasze pracownie szkolne

Kliknij obrazek i zobacz nasze pracownie szkolne.

2016-08-26

Dziś ukazały się wyniki państwowego egzaminu zawodowego.

WSZYSCY PRZYSTĘPUJĄCY DO EGZMINU ABSOLWENCI naszej Szkoły ZALICZYLI EGZAMIN Z WYNIKIEM POZYTYWNYM!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Państwu za wyśmienite przygotowanie do egzaminu.
Dziękujemy  wszystkim Nauczycielom i Opiekunom zajęć praktycznych i praktyk zawodowych za wspólną pracę w roku szkolnym 2015/2016 oraz zaangażowanie w realizację wszystkich zajęć przygotowujących naszych Słuchaczych  do egzaminu państwowego.