Talmed - Policealna szkoła medyczna Bielsko-Biała

SZKOŁA POLICEALNA  MEDYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ

2020-05-25

Szanowni Państwo,

Począwszy od 25 maja 2020 roku przywracamy stopniowo pracę sekretariatu Szkoły. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wtorki i piątki w godzinach 10.00-13.00 oraz w czwartki w godzinach 13.00-16.00. Ze względu na Państwa i nasze bezpieczeństwo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem umówienia konkretnej godziny wizyty. Prosimy również o przestrzeganie zasad bezpiecznego kontaktu.

Jednocześnie zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową pod adresem szkola@talmed.eu oraz pod numerami telefonu 603 03 28 38, 33 496 38 66 od poniedziałku do piątku w godzinach od  9.00 - 15.00.

2020-04-23

Rekrutacja wrzesień 2020 rozpoczęta!

Rozpoczęliśmy rekrutację na wszystkie kierunki kształcenia w naszej Szkole.

Wszystkie kierunki są bezpłatne, nie pobieramy czesnego.

Startujemy we wrześniu 2020 r.

Wybierz dla siebie jeden z bezpłatnych kierunków i zapisz się już dziś.

Nie zwlekaj. Zapraszamy!

2019-03-01

Szkolenia medyczne!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia medyczne

Dedykowane: Pracownikom ochrony zdrowia, Opiekunom Medycznym, Opiekunom osób starszych, niepełnosprawnych,

oraz Asystentkom i Higienistkom stomatologicznym

Więcej informacji - na stronie  www.szkola.talmed.eu/szkolenia-medyczne

2017-08-25

W dniu dzisiejszym ukazaly się wyniki egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Jeszcze dwa miesiące temu tak wyglądały zmagania Naszych Słuchaczy na egzaminie...

... a dzisiaj wszyscy Nasi Absolwenci świetnie zdali egzamin, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, jednocześnie otrzymali dyplomy uprawniające do wykonywania wybranego zawodu.

Zdawalność na wszystkich kierunkach kształcenia wyniosła  100%.

Średnia wyników z  egzaminu teoretycznego -  83%, a egzaminu praktycznego - 98%
Z ogromną przyjemnością gratulujemy i dziękujemy Państwu za doskonałe przygotowanie do egzaminu.
Wyrazy podziękowania składamy również Naszej wspaniałej Kadrze pedagogicznej za perfekcyjne przygotowanie Naszych Absolwentów do egzaminu

2017-06-09

Zobacz nasze pracownie szkolne

Kliknij obrazek i zobacz nasze pracownie szkolne.

2016-08-26

Dziś ukazały się wyniki państwowego egzaminu zawodowego.

WSZYSCY PRZYSTĘPUJĄCY DO EGZMINU ABSOLWENCI naszej Szkoły ZALICZYLI EGZAMIN Z WYNIKIEM POZYTYWNYM!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Państwu za wyśmienite przygotowanie do egzaminu.
Dziękujemy  wszystkim Nauczycielom i Opiekunom zajęć praktycznych i praktyk zawodowych za wspólną pracę w roku szkolnym 2015/2016 oraz zaangażowanie w realizację wszystkich zajęć przygotowujących naszych Słuchaczych  do egzaminu państwowego.