Talmed - Policealna szkoła medyczna Bielsko-Biała

SZKOŁA MEDYCZNA

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ

Witamy Państwa w naszej Policealnej Szkole.

TALMED SZKOŁA MEDYCZNA to szkoła policealna - kształcimy słuchaczy na jedenastu kierunkach medycznych: asystentka stomatologiczna, asystent osoby niepełnosprawnej, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik masażysta i technik sterylizacji medycznej.

Głównym celem naszej Szkoły jest umożliwienie słuchaczom zdobycie atrakcyjnego zawodu - wykształcenia, które pozwoli im znaleźć  zatrudnienie na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych i innych zawodów medycznych, dotychczas zaufaniem obdarzyło nas już ponad 4500 absolwentów naszych szkoleń i absolwentów Szkoły.

Naszym słuchaczom zapewniamy wysoki poziom kształcenia - przygotowanie do wykonywania zawodów cenionych w kraju i za granicą, doświadczoną kadrę dydaktyczną, komfortowe warunki nauki z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i środków dydaktycznych, dostęp do bogato wyposażonej biblioteki, realizację zajęć praktycznych w profesjonalnie wyposażonych pracowniach szkolnych a praktyk zawodowych w renomowanych placówkach, bardzo dobrą lokalizację, miłą i przyjazną atmosferę na zajęciach.

TALMED SZKOŁA MEDYCZNA uzyskała pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty dla wszystkich kierunków kształcenia.

TALMED SZKOŁA MEDYCZNA wpisana jest do ewidencji szkół i placówek miasta Bielska-Białej z nadaniem uprawnień szkoły publicznej.

Po ukończeniu kształcenia w danym zawodzie słuchacze - absolwenci przystępują w naszej Szkole, która jest również ośrodkiem egzaminacyjnym do państwowego egzaminu zawodowego, po zdaniu którego otrzymują dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie wydany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Zapraszamy do naszej Szkoły!

Założyciele: Ewa Talik, Tomasz Kozera